Humboldt Institut

Humboldt-Institut e.V. kar amacı gütmeyen bir Almanca dil kursudur. Ratzenried Kalesi'ndeki yönetim merkezinde bulunan tek merkezinden, Almanya genelinde 18 merkeze ulaşmıştır. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir ve yüksek motivasyona sahip, ana dili Almanca olan öğretmenler ile yoğun programlar sunmaktadırlar. Humboldt-Institut e.V. 160 farklı ülkeden gelen 70.000’i aşan öğrenci sayısı ile 40 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. TestDaF ya da Telc sınavında da başarılı olan okul, hiç Almanca bilgisi olmayan bir öğrenciyi 8 ayda sınavlara hazırlamaktadır. Genç öğrencilere 24 saat destek sağlayan okul merkezlerinde her zaman danışılabilecek bir görevli bulunmaktadır. Hazırladıkları sosyal programlar ile de öğrencilerin dil eğitimi süreçlerini olabildiğince keyifli hale getirmeyi hedeflerler.

Humboldt Institut Konstanz

Humboldt Institut Konstanz merkezi üniversiteye 10 dakika, Konstanz Gölünde yalnızca 5 dakika uzaklıkta modern bir okuldur. Şehir merkezine ulaşım hızlı ve kolaydır. Sahip olduğu göl kenarı, kültürel merkezleri ile, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler dersten sonra okulun hazırlamış olduğu sosyal programa katılarak Stuttgart, Freiburg, Friedrichshafen gibi yerleri gezebilirler. Ya da dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin bulunduğu, bu şehri keşfe çıkabilirler. Okul modern, son teknolojiye sahip imkanlar ile güzel bir binadadır. Tüm sınıfaları ferah ve moderndir. Humboldt Institut Konstanz TestDaF ve Telc sınavlarının lisanslı merkezidir.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.