CES

1979’da kurulan Centre for English Studies (CES) 30 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce öğretmektedir. İrlanda ve Birleşik Krallıkta dünyanın önde gelen dil okullarından biridir. 2019 yılında Toronto merkezi ile Kanada’da da eğitim vermeye başlamıştır. İrlanda ve Birleşik Krallıktaki bütün CES okullarında öğretmenler sadece tecrübelerinden dolayı değil, aynı zamanda heveslerinden, pozitif yaklaşımlarından ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilmelerinden dolayı seçilmektedir. Birleşik Krallıktaki CES okullarında bütün öğretmenler Trinity TESOL ya da Cambridge CELTA niteliklerinden en az birine sahip olup, birçoğu da İngilizce eğitimde uzmanlık derecelerine sahiptir. Bütün CES okulları aile yanı konaklamanın yanı sıra çeşitli konaklama seçenekleri de sunmaktadır. İrlanda ve İngiltere’deki personellerinin akademik bilgileri, yönetim becerileri ve bilgi birikimleri öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde kurslar ve hizmetler sunmalarını sağlamaktadır. CES 2007’de “Star Avrupa İngilizce Dil Okulu” ödülünü kazanmıştır ve daha sonraki yıllarda, 2008-2011 arası aynı ödüle aday gösterilmiştir. CES 5 yıl üst üste bu ödül için aday gösterilen tek okuldur. Birleşik Krallıkta British Council, İrlanda’da ise ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından onaylıdır. CES ayrıca tüm merkezlerinin donanımlı EQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. Birleşik Krallıktaki bütün CES okulları English UK’e üyedir. CES’in sloganı ‘Önem – Mükemmeliyet – Başarı’dır.

CES Harrogate

Güzeller güzeli bir kaplıca kasabası olan Harrogate, Yorkshire Dales’ın en güneydeki noktasında bulunmaktadır. Best Move tarafından 2013’ten bu yana arka arkaya Birleşik Krallıktaki en yaşanılası kent olarak seçilmiştir ve bunun nedeni de son derece açıktır. Mükemmel restoran ve kafeleriyle ve harika antika dükkânlarıyla Harrogate çok şey sunmaktadır. İngiliz halkıyla ilgili bilgi sahibi olmanın en iyi yolu aile yanı konaklamayı seçmekten geçer. İngiltere’de aile yaşantısı rahat, insanlar misafirperver, dost canlısı ve konuşkandır. Bu nedenlerden dolayı aile yanı konaklamalarda İngilizcenizi geliştirmeniz için sayısız olanak sağlanacaktır. Harrogate’in tam kalbinde olmasından dolayı, CES bütün kültürel atraksiyonlara oldukça yakındır. Şık alışveriş merkezinin ve dünyaca ünlü Betty’nin Çay Bahçesi’nin hemen yanındadır. Leeds ve York şehirlerine mükemmel tren hizmetleri mevcuttur ve bu şehirlerden İngiltere’nin istediğiniz yerine tren yolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Okul 8 adet donanımlı sınıf, ücretsiz wifi,  öğrenci ortak alanı, kütüphane, bilgisayar odası, sınav merkezi, online çalışma merkezi gibi imkanlar sunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.