LAL

1980 yılında kurulan LAL dil okulları, kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmektedir. LAL İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun yalnızca ve yalnızca İngilizce konuşmaktan geçtiğini, bu yüzden de acil durumlar ve başlangıç seviyesindeki öğrenciler dışında sınıfta ve okulda herkesin sadece İngilizce konuşuyor olması gerektiğine inanırlar.  LAL öğretmenleri, her bir öğrencinin gereksinimini karşılarken bir yandan da dersleri merak uyandırıcı ve dinamik hale getirmek konusunda uzmandır. Merkezler, eğitim alma ve sosyalleşme için düzenlenmiştir. Sınıflar moderndir öğrencilere en yeni teknolojik imkanlar sunulmaktadır. LAL’ın önceliği öğrencilerin İngilizceyi güvenli ve eğlenceli bir ortamda öğrenmeleridir. Alanında uzman okul, birçok merkeziyle dünyanın dört bir yanında İngilizce eğitimi verir.

LAL Gozo

Bir LAL Dil Merkezi olan IELS Gozo, Malta’da eğitim almak isteyen yetişkinler için ideal olan butik bir okuldur. Burada, öğrenciler dünyanın her yerinden insanlar ile tanışabilir, sakin, stressiz bir çevrede; unutulmaz anılar biriktirebilir. IELS Gozo’nun bulunduğu Ghanjsielem, arkadaş canlısı bir atmosfere sahip olan Malta’nın kardeş adası, Gozo adasının bir köyüdür. Malta’dan daha yeşil, kırsal ve küçüktür. Kendine özgü bir karakteri ve atmosferi vardır. Genelde ada hayatı daha çok eğlence üzerinden ilerliyor olsa da, Gozo birçok tarihi bölge, kale ve harika manzaralar sunmaktadır. Bu okulda eğitim alırken bunları keşfetme imkânınız olacaktır. 1980 yılında kurulan IELS Gozo, maksimum 10 kişilik 8 adet sınıfa sahiptir. Ücretsiz internet, bilgisayar ve tablet erişimi, klima imkanlarına ek olarak tüm sınıflarda interaktif bir öğrenme ortamı sağlamak için TV ve projeksiyon makinaları bulunmaktadır. Aynı zamanda da Mgarr Grand Harbour’a 10 dakika uzaklıktadır. Tekerlekli sandalye ile ulaşım mümkündür.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.