Alpadia

1996 yılından beri Alpadia Dil Okulları öğrencilere mümkün olan en kapsamlı dil eğitimi vermek amacıyla çalışmaktadır. Okul; nitelikli öğretmenler tarafından sağlanan profesyonel eğitim; canlı, dinamik ve etkili kurslar; özenle seçilmiş konaklama seçenekleri; heyecan verici aktiviteler ve kişiselleştirilmiş destek yelpazesi ile öğrencilere eğitimlerinden en iyi şekilde fayda sağlamaları için en iyisini sunmaktadır. Tüm dünyadan öğrencilere dil eğitimi sağlamada 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Alpadia Dil Okulları, ölçülü miktarda macera ve eğlence ile harmanlanmış İsviçre kalitesinde Fransızca ve Almanca dil programları sunan lider bir şirkettir! Mükemmellik ve yüksek kalite standartları, programın her seviyesinde mevcuttur ve öğrencilerin güvenliği ve mutluluğu her şeyden önemlidir. Grup kurslarından özel derslere, sınava hazırlıktan staj programlarına, çevrimiçi oturumlardan üniversite hazırlığına kadar zengin çeşitlilikte kurslar sunmaktadır. Dersler her pazartesi başlar, yıl boyunca mutlaka yeni başlayanlar için belirli tarihler vardır. Fransızca ve Almanca dil kursları için dinamik ve canlı yerlerde merkezleri bulunmaktadır. Etkinlik programları, çevrimiçi öğrenme platformlarına ek olarak sosyal etkinlik programları ile de öğrencilere eksiksiz bir dil kursu deneyimi sunmaktadırlar.

Alpadia Freiburg

1972’de kurulan Alpadia Freiburg merkezi şehrin merkezinde zarif neoklasik bir eve bulunmaktadır. Burada öğrencileri harekete geçiren, çok kültürlü bir ortam vardır, bu da öğrencilerin Almancayı hızlı bir şekilde öğrenmelerine olanak sağlamaktadır. Almanca derslerinden sonra, şehri keşfetmek için öğrenciler yürüyüşlere çıkarlar. Okuldan, üniversiteye; tarihi merkezin sayısız dükkânlarına ve harika Gotik Katedraline merkez oldukça yakındır. Bisiklet kullanmayı seven öğrenciler, şehrin 400 kilometrelik bisiklet yollarından da faydalanabilirler. Okul, Almanca konuşma etkinliklerinin yanı sıra öğrenciler ile öğretmenleri bir araya getiren eğlenceli akşamlar düzenleyerek öğrencilerin beraber film izlemelerine, şehri bisikletle keşfetmelerine olanak sağlayan haftalık aktivite programları uygular. Kurs merkezinin rahat sınıfları, bir ders çalışma odası, kendi kendine çalışma yazılımına ve internet erişimine sahip bir bilgisayar odasına ek olarak bir kafeteryası vardır. Yaz aylarında geniş, güneşli terasında öğrenciler keyifli anlar yaşamaktadır.

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci evi programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca paylaşımlı öğrenci evinde yaşayın. Yemek saatlerinizi arkadaşlarınız ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.