LAL

1980 yılında kurulan LAL dil okulları, kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmektedir. LAL İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun yalnızca ve yalnızca İngilizce konuşmaktan geçtiğini, bu yüzden de acil durumlar ve başlangıç seviyesindeki öğrenciler dışında sınıfta ve okulda herkesin sadece İngilizce konuşuyor olması gerektiğine inanırlar.  LAL öğretmenleri, her bir öğrencinin gereksinimini karşılarken bir yandan da dersleri merak uyandırıcı ve dinamik hale getirmek konusunda uzmandır. Merkezleri eğitim almak ve sosyalleşmek için düzenlenmiştir. Sınıflar moderndir öğrencilere en yeni teknolojik imkanlar sunulmaktadır. LAL’ın önceliği öğrencilerin İngilizceyi güvenli ve eğlenceli bir ortamda öğrenmeleridir. Alanında uzman okul birçok merkeziyle dünyanın dört bir yanında İngilizce eğitimi verir.

LAL Fort Lauderdale

Fort Lauderdale’ın kozmopolit şehir merkezinin sadece birkaç kilometre kuzeyinde bulunan LAL dil okulunda çok geniş yelpazede kurslar vardır. Genel olarak dilini geliştirmek isteyen öğrenciler için de uzmanlık alanları için dil öğretmek isteyen öğrenciler için de programlar bulmak mümkündür. Atlantik okyanusunun tam kıyısında bulunan Fort Lauderdale eğitim için ideal bir yerdir. Okul birçok güzel plaj ve kumsala yakın mesafede bulunmaktadır. Günün en sıcak saatlerini serin sınıflarda geçirdikten sonra öğrenciler, yeni arkadaşlarıyla birlikte denizin, güneşin ve kumsalın tadını çıkarabilir. Okulda geniş ekran televizyonlara, etkileşimli beyaz tahtalara sahip 16 adet ferah sınıf, öğrenci dinlenme salonu tablet erişimi, yüzme havuzu, kütüphane, teras gibi imkanlar vardır ve tekerlekli sandalye ile erişim mümkündür.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.