CES

1979’da kurulan Centre for English Studies (CES) 30 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce öğretmektedir. İrlanda ve Birleşik Krallıkta dünyanın önde gelen dil okullarından biridir. 2019 yılında Toronto merkezi ile Kanada’da da eğitim vermeye başlamıştır. İrlanda ve Birleşik Krallıktaki bütün CES okullarında öğretmenler sadece tecrübelerinden dolayı değil, aynı zamanda heveslerinden, pozitif yaklaşımlarından ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilmelerinden dolayı seçilmektedir. Birleşik Krallıktaki CES okullarında bütün öğretmenler Trinity TESOL ya da Cambridge CELTA niteliklerinden en az birine sahip olup, birçoğu da İngilizce eğitimde uzmanlık derecelerine sahiptir. Bütün CES okulları aile yanı konaklamanın yanı sıra çeşitli konaklama seçenekleri de sunmaktadır. İrlanda ve İngiltere’deki personellerinin akademik bilgileri, yönetim becerileri ve bilgi birikimleri öğrencilerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde kurslar ve hizmetler sunmalarını sağlamaktadır. CES 2007’de “Star Avrupa İngilizce Dil Okulu” ödülünü kazanmıştır ve daha sonraki yıllarda, 2008-2011 arası aynı ödüle aday gösterilmiştir. CES 5 yıl üst üste bu ödül için aday gösterilen tek okuldur. Birleşik Krallıkta British Council, İrlanda’da ise ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından onaylıdır. CES ayrıca tüm merkezlerinin donanımlı EQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. Birleşik Krallıktaki bütün CES okulları English UK’e üyedir. CES’in sloganı ‘Önem – Mükemmeliyet – Başarı’dır.

CES Edingburgh

İskoçya’nın başkenti olan, güzeller güzeli Edinburgh, hem ortaçağdan kalma şehrin tarihi kısmına, hem de zarif ve şık, bahçeleri ve binalarıyla baş döndürücü şehrin modern kısmına ev sahipliği yapmaktadır. CES’in Edinburgh’daki okulunda 12 tane ayrı, rengarenk ve konforlu, tüm yıl hizmete açık olan sınıf, ücretsiz wifi, ortak öğrenci alanı, kütüphane, bilgisayar odası, bahçesi, oyun odası mevcuttur. Okula yürüme mesafesinde birçok kafe ve sandviç dükkanı bulunmaktadır. İskoç halkı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanın en iyi yolu aile yanı konaklama seçmektir. İskoçya’da aile yaşantısı rahat, insanlar misafirperver, dost canlısı ve konuşkandır. Bu nedenlerden dolayı aile yanı konaklamalarda İngilizcenizi geliştirmeniz için sayısız olanak sağlanacaktır. CES Edinburgh Prenses Sokağı’nın hemen yanında, şehrin tam kalbinde bulunmaktadır ve çoğu kültürel mekâna, restoranlara ve alışveriş yerlerine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. CES bütün okullarında sayısız miktarda sosyal aktivite programları düzenlemekten çok büyük mutluluk duyar.

PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Bire Bir Dil Eğitimi

Gençlere Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.