Inlingua

50 yılı aşkın deneyimi ile, kuruluşundan itibaren Inlingua okulları zincirinin temel hedefi öğrencilerine en kaliteli dil eğitimi imkanlarını sunmak olmuştur. Inglingua çatısı altında toplanan, birbirinden bağımsız dil okullardan oluşan zincir, bugün 35 ülkede 300’ü aşkın merkeze sahiptir. Ortak kimlik ve metot altında bir araya gelmiş bu okullar öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarına göre gereken eğitimi verme yönünde çalışmakta ve çoğulcu bir öğrenim ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Dil öğreniminde iletişimi ön plana çıkaran Inlingua sınıflarında sürekli olarak öğrenilmeyi hedeflenen dil kullanılmakta olup, prezantasyon, pratik ve yapıcı kullanım temelleri üzerine bir dil eğitimi vermektedir. Okullardaki bütün öğretmenler alanlarında nitelikli, öğrettikleri dilleri ana dilleri olan eğitmenler arasından özenle seçilmiştir. Öğretmenler sınıf yapısını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre adapte edecek deneyime sahiptirler.

Inlingua Cheltenham

Inlingua’nın Cheltenham okulu şehrin merkezinde, ana caddeden 50 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Cheltenham tipik bir İngiliz kasabası olup, 120,000’lik bir nüfusa sahiptir. Cheltenham halkının sıra dışı bir aksanı olmayıp, kolayca anlaşılabilecek bir İngilizce konuşmaktadırlar. İngiltere’nin tam kalbinde bulunan bu şehir ayrıca Bristol, Oxford, Bath, Cardiff ve Birmingham şehirlerine kolay ulaşım sağlamaktadır. Öğrenciler için şehir içinde de yapabilecekleri birçok aktivite bulunmaktadır. Bir üniversite kasabası olan Cheltenham’de öğrenciler butik dükkanlarda alışveriş yapabilir, enfes restoranlarda yemek yiyebilir, barlar ve kafelerde iyi vakit geçirebilirler ve de yıl boyunca sık sık gerçekleşen festivallere katılabilirler. Bu okulun tesisleri arasında bilgisayarlı sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, 3 adet film yapım stüdyosu, öğrenim merkezi, kütüphane, öğrenci salonu ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Yoğun Dil Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amett

Standart Dil Eğitimi

İş Hayatına Yönelik Programlar

Sınava Hazırlık

Öğretmenlere Yönelik Programlar

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

Otel

Otel

Otel konaklamada öğrenciler kendi bütçelerine göre istedikleri otelde kalabilmektedirler. Gezmeye ve eğitime daha çok vakit ayırmak isteyen öğrenciler için idealdir.