Eurocentres

Eurocentres Vakfı, 70 yıldır en yüksek kalitede yabancı dil eğitimi sağlamaktadır. Vakıf, kişilerin birbirlerini anlamalarını sağlayarak farklı ulusal, kültürel ve sosyal çevreler arasında köprü kurmayı amaçlamaktadır. Bireyleri yabancı bir dil ve kültürde başarılı bir şekilde eğitim görmeleri, çalışmaları ve yaşamaları için hazırlamayı misyon olarak gören bir okuldur. Tüm Eurocentres okulları, kalitesi tanınmış dil eğitimiyle tutarlı ve güvenilir hizmet sunar. Farklı dilsel, sosyal ve kültürel geçmişe sahip insanlar için güvenli bir ortam sunan bu okul, dünyanın her yerinden gelen insanlar ile tanışma olanağı sağlar. Sınıflarda son teknoloji eğitim materyalleri bulunmaktadır. Alanında yetkin öğretmenlerden alacağınız dersler, yıllardır süregelen tecrübe ile kendinizi güvende hissedersiniz. Dersler sizin konuşmanızın daha etkili olması için tasarlandığınızdan özgüvenli ve etkili bir iletişimci olma yolunda ilerlemenize destek sağlar. Ders sonralarındaki etkinlikler ile sosyal becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Tüm Eurocentres okulların konumu ve konaklamaları okul dışındaki vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirmenize imkan sağlamak için şehir merkezlerine yakın noktalardadır.

Eurocentres - Amboise

Eurocentres Amboise, Fransız kültürünü keşfetmek ve konuşulan en saf Fransızcayı öğrenmek için en iyi yerlerden birisidir. Olağanüstü okul binası, Leonardo da Vinci’nin çalıştığı Amboise ve Clos Lucé şatolarının yakınında, Paris’ten sadece bir saatlik mesafedeki Loire vadisindedir. Burası küçük dükkanları, sokak kafeleri ve küçük barları olan alışveriş alanından yalnızca beş dakikalık mesafede, Amboise’in tam merkezinde yer almaktadır. Okulda etkileşimli tahtaya sahip yedi adet sınıf, video odalı bir öğrenme merkezi, bir bilgisayar odası, Wifi, kütüphane ve giriş katta otomatlar, yemek yeme ve okuma alanları ve bir piyanosu bulunan öğrenci salonu bulunmaktadır. Ayrıca da derslerden sonra arkadaşlarınızla sosyalleşmek için kullanabilecek bir terasa sahiptir. Tekerlekli sandalye ile ulaşılabilir. Derslerden sonra öğrenciler, dünyaca ünlü Loire kaleleri ve bağlarına düzenlenen gezilere katılabilirler. 

Diğer Okul Seçenekleri

Fiyatlar

Fiyat Teklifi Alın!
PROGRAM SEÇENEKLERİ
Standart Dil Eğitimi

Sınava Hazırlık

Akademik Yıl Programı

Bire Bir Dil Eğitimi

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Yurdu

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Aile Yanı

Aile Yanı

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.