Merhaba!

2000'li yılları yaşadığımız şu günlerde Türkiye her gün biraz daha dünya ülkeleri ile bütünleşmekte ve gelişmekte olan ülkelerin arasında yer almaktadır. Bu çerçevede yurtdışı eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi kendiliğinden ortaya çıkmakta olup , pek çok genç yurtdışı dil eğitimini kariyer basamaklarının ilki olarak görmektedir. Kaldı ki yurt dışında eğitim görmek kişisel gelişimin yanısıra size farklı coğrafyalardan ve kültürlerden insanlarla tanışma fırsatı da yaratacaktır. Bütün bunlar siz genç arkadaşların ufkunu genişletecek geleceğe daha emin, sağlıklı ve güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyacaktır.

Yurtdışı eğitim danışmanlığının Türkiye'de yeni ve gelişen bir sektör olduğunu düşünerek, bu konuda genç arkadaşlara hizmet vermek ve kendi tecrübelerimizden yararlanmalarını sağlamak amacıyla 1996 yılında kurulduk. O günden bu bugüne en iyi hizmeti vermek için gayret göstermekteyiz ve göstermeye de devam edeceğiz...

Telefon , fax veya e-mail ile bize ulaşarak bilgi edinebilir , akıl danışabilirsiniz. Ya da neden ofisimize uğrayıp bire bir bilgi almıyorsunuz? Hem de tanışmış oluruz!

Görüşmek ümidiyle...Istanbul Au Pair & Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı